Літня школа волонтерів завершена

У-ф-ф... Тиждень щоденних пятигодинних тренінгів та майстер-класів для жінок, котрі пережили рак молочної залози і тепер очолюють громадські організації у своїх областях і районах... допомагають іншим жінкам знайти свій шлях до здорового життя. Більше 60 жінок з усіх куточків України. Благодатні, життєлюбні та життєдайні жінки, спілкування з якими переконує у тому, що ми стаємо багатшими, віддаючи... Щиро сподіваюсь, що мої знання і позитивна психотерапія дозволить їм жити ще краще і допомагати іншим ще з більшим задоволенням!!!

І водночас, мій ресурс поповнено смаком життя, невиправним оптимізмом та справжнім перебуванням "тут і тепер". Ну, і звісно, цілющим карпатським повітрям, запахом дикої мяти і материнки, чистими сонячними світанками і дзюркотанням коників у лугових травах..

P.S. А ви думали, я в Карпатах тільки у походи ходжу? Ха-ха... справжній баланс у житті настає тоді, коли робота і відпочинок стають невіддільними одне від одного... Тоді і тіло, і діяльність, і контакти, і смисли зливаються в гармонійну цілісність (позитивна психотерапія рулить!!!) І дівчата, Софійчина вишиванка майже завершена...

X