Безкоштовний 10-ти денний курс реабілітації для жінок, які перенесли мастектомію

Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес»Центр «Ортес» запрошує жінок, що проживають в м. Києві безкоштовно пройти 10-ти денний курс реабілітації для жінок, які перенесли мастектомію.

 1. Первинний огляд терапевта з призначенням необхідних процедур, що входять в курс реабілітації.
 2. Консультацію мамолога.
 3. Консультацію психотерапевта.
 4. Комплекс лікувальної фізичної культури.
 5. Лікувальний ручний масаж.
 6. Пневмомасаж.
 7. Курс психологічного розвантаження.
 8. Ароматерапію.

Лікувальна фізична культура, спрямована на відновлення макси- мального об’єму рухів в руці оперованої сторони; лікування та профілактику лімфатичного набряку.

Під впливом фізичних вправ, підвищується тонус лімфатичних судин, покращується кровопостачання всіх органів і систем.

Лікувальний ручний масаж ефективний при набряках верхньої кінцівки; методика проведення масажу спрямована на покращення підшкірного відтоку лімфи хворої руки.

Курс реабілітації включає в себе:

Пневмомасаж - є високоефективним засобом лікування хронічного лімфатичного набряку, а також прискорює відновлювальні процеси в верхній кінцівці, витісняє набрякову рідину з кінцівки, знижує ризик розвитку інфекційних рожистих запалень.

Курс психологічного розвантаження - простий і ефективний спосіб позбавлення від стресової напруги, слухаючи приємну, заспокійливу музику, Ви зможете відпочити, розслабити свій організм, відновити сили.

Ароматерапія - це застосування ефірних масел з лікувальною метою; ефірні масла, які ми використовуємо, всі без винятку, мають бактерицидні, антисептичні та протизапальні властивості, позитивно впливають на нервову систему, сферу емоцій та психічне здоров’я, не мають негативної побічної дії.

Заняття в групах реабілітації починаються о 8:45; 10:30; 12:00; 13:30; 15:00 та о 16:45 год.

Ви можете обрати для себе найзручніший час.

За бажанням Ви можете безкоштовно отримати:

 • післяопераційний протез з ліфом для його кріплення;
 • протез молочної залози нормальної або полегшеної маси в комплекті з ліфами для його кріплення;
 • компресійний рукав для профілактики та лікування лімфатичного набряку.

Запис на курс реабілітації та довідки за телефонами: 417-37-12, 417-33-34

Наша адреса: 04070, м. Київ, вул. Фролівська, 4 (район метро «Контрактова Площа»)

Протезы молочной железы из облегченного силикона

Для оформлення направлення на протезування необхідно стати на облік до місцевого органу праці та соціального захисту населення та надати до нього наступні документи:

 • заяву про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за формою, що затверджується Міністерством соціальної політики;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • паспорт та копію паспорта;
 • копію висновку МСЕК з при- значенням протеза молочної залози з 3-ма ліфами та компресійного рукава (при необхідності) - жінкам, які мають інвалідність (за наявністю);
 • індивідуальну програму реабілітації для інвалідів;
 • копію довідки ЛКК (лікувально кваліфікаційної комісії) з призначенням протеза молочної залози з 3-ма ліфами та компресійного рукава (при необхідності) - жінкам, які не мають інвалідності;
 • копію пенсійного посвідчення (за наявністю).

Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес» безкоштовно забезпечить Вас протезом молочної залози і трьома спеціальними ліфами для його кріплення та компресійними рукавами (якщо є набряк руки). В нашому Центрі Ви можете безкоштовно пройти 10-ти денний курс реабілітації для жінок, які перенесли мастектомію.

X